Tři medailony - výjevy ze života sv. Linharta
dřevo, řezané, zlacené a pestře polychromované, tři oválné medailony s malovanými výjevy ze života světce, Čechy, konec 17. století, jednotlivé medailony výška 35 cm, celková výška 109 cm, poškozeno (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |